Victoria 1 voor de 30e keer in de Eredivisie

 

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen 2017/2018 zijn bijna afgesloten.

De samenstelling van de seniorenteams heeft ten opzichte van afgelopen seizoenen, veel werk en energie van de leidinggevende mensen in de laatste weken en maanden gekost. Tijdens een bijzondere medewerkersbijeenkomst op 5.9.2017 zullen o.a. desbetreffend de nodige informaties gegeven worden. De club start in het nieuwe seizoen met 4 Seniorenteams en 3 Jeugdteams (U17, U 13, U 11).

Zoals al medegedeeld wordt na 8.9.2017 de definitieve teamsamenstelling bekend gemaakt.

Buiten Victoria 1 starten alle andere teams op het weekend 16./17.9.2017 met een thuiswedstrijd.  

 

              De Haltrainingen van de nieuwe seizoen zijn gestart

De haltrainingen voor het nieuwe seizoen zijn voor de trainingsgroepen A en B op dinsdag, 22.8. en donderdag 24.8.2017 gestart. Daarna volgen de bijzondere trainingsdagen op het weekend 26./27.8.2017 voor de competitiespelers van de trainingsgroepen A en B.

Vanaf maandag, 28.8.2017 vinden voor alle speel- en trainingsgroepen

(jeugdgroepen, recreatiegroepen, seniorengroepen, oudledengroep “De Deyl”)

op de bekende trainingsavonden en tijden de haltrainingen plaats.

 

 

                     Medewerkersavond op dinsdag 5.9.2017

Voor het eerst willen wij, het bestuur, graag het nieuwe seizoen met een speciale medewerkers avond inleiden. Voor de club staan in het nieuwe seizoen weer zeer belangrijke werkzaamheden voor een gezonde en goede toekomst aan. Daarbij behoren vragen na een nieuw sponsorconcept, de uitbouw van het kader, de toekomst van Victoria 1 en de verbetering van de opleiding van de jeugd. Voor de bijeenkomst om 19.00 uur zal een aparte uitnodiging een dezer dagen verstuurd worden.

 

           Het voorbereidingsprogramma voor de nieuwe competitie

Trainingsdagen 26./8. en 27.8.2017 (zie aparte info-folder)

Jeugdclubkampioenschappen 2017 – dinsdag, 5.9. en donderdag 7.9.2017

(zie aparte mail en info-folder)

 

Jeugdranglijsttoernooi in Stein 9./10.9.2017 – verdere informaties volgen door Marja Verkuylen

Ouderavond op maandag, 11.9.2017 – voor alle ouders van de jeugdleden die

aan de nieuwe competitie deelnemen, een aparte uitnodiging zal in de week

van 28.8.2017 verstuurd worden.

 

 

                   Bedrijventoernooi 2017 met een nieuwe opzet

 

Op dinsdag, 7.11.2017 vindt weer het traditionele bedrijventoernooi plaats.

Van de bestaande werkgroep is een nieuw en uitdagend concept ontwikkelt.

In de eerste weken van september worden de desbetreffende uitnodigingen verspreid. Wij vragen nou al iedereen om ondersteuning en werving van bedrijven voor dit evenement.  Info’s kunnen nou al bij FJ. Breuer aangevraagd worden.

 

                    

                           De Clubactie 2017 staat voor de deur

Begin september gaat de grote clubactie weer van start en ook BC Victoria doet daar weer aan mee. Er kan een aanzienlijk bedrag voor de vereniging mee worden verdiend. De kopers van loten hebben kans op een van de prachtige prijzen uit de prijzenpot van de grote clubactie. Vandaar het vriendelijk verzoek om alvast bij familie, vrienden, buren en kennissen om langs te gaan om hen te vragen of zij een lot willen kopen en erop te wijzen hoe belangrijk deze actie voor onze vereniging is.

Wat is er zo aantrekkelijk voor onze club?

De grote clubactie is een loterij voor het Nederlandse verenigingsleven. De loten van de grote clubactie kosten € 3.00 en hiervan komt liefst € 2.40 ten goede aan onze vereniging. En daar kan BC Victoria vele activiteiten van bekostigen zoals Sinterklaas, jeugd karnaval, jeugdkamp en een bijdragen clubkleding.

Datums om te onthouden

Begin september uitdelen van de 5 loten

Start verkoop                   16 september

Inleveren van geld        voor  16 oktober

 

 

 

 

 

                 Waar vind ik de verdere nieuwtjes van en over Victoria?

 

Op onze website:                              www.bcvictoria.nl

Op facebook:                                    https://www.facebook.com/BC-Victoria-Hoensbroek-495607923784722/?ref=ts&fref=ts

Op twitter:                                        https://twitter.com/bcvictoria       

Op de website decembertoernooi:     http://www.ciyt.nl/

Instagram:                                       bcvictoriahoensbroek

 

 

 

 

                Wie helpt bij de samenstelling van de nieuwtjes?

De volgende mensen verzorgen onze media’s en wachten o.a. op jullie tips en berichten:

 

Onze website: Jessie van Wijk en Twan Knapen:

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Facebook: Jessie van Wijk en Nadia Kelkboom:

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Twitter: Joshua Pierlo en Jeroen Stalman:

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Onze website decembertoernooi: Tom v.d. Berg en René v. Bavel:

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Instagram: Nadia Kelkboom: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

 

 

                 Wanneer verschijnt de volgende nieuwsbrief?

 

Woensdag 20.9.2017

Korte berichtjes en info’s voor een publicatie ontvangen wij graag.

Sturen a.u.b. aan:

 

Nicole Bogman secretaris:                                 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of

Franz-Josef Breuer voorzitter:                         Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.